ABE Light 2024

10 Marca (Niedziela), Akademia Leona Koźmińskiego, Warsaw


Rejestracja

Jedynym krokiem rejestracji jest zapisanie się na konferencyjnego Slacka. Ponieważ konferencja jest darmowa, a rejestracja tak łatwa, zachęcamy do przestrzegania kilku zasad, które uczynią dzień lepszym dla nas wszystkich:

Użyj swojego prawdziwego imienia i nazwiska

Ponieważ to jedyny krok rejestracji, Twój identyfikator na Slacku jest jedynym sposobem kontaktu z Tobą, nie tylko przez organizatorów, ale także przez wszystkich innych uczestników konferencji. Dlatego wpisz imię i nazwisko.

Adres e-mail, który Slack poprosi Cię podać podczas rejestracji, będzie ukryty.

Dołącz swoje aktualne zdjęcie

To głównie dla innych uczestników, aby mogli Cię rozpoznać, jeśli zdarzy się, że poznacie się na Slacku przed wydarzeniem i zechcecie potem spotkać w rzeczywistości na konferencji.

Tworzenie nowych kanałów Slacka

Zobacz, jakie kanały już istnieją. Jeśli czegoś brakuje, możesz stworzyć nowy kanał. Zarówno publiczne, jak i prywatne. Konferencyjny Slack to także Twoja przestrzeń. Może zorganizujecie wspólny przyjazd do Warszawy z innych miast?

Etykieta

Wszystkie normy zachowań społecznych są oczywiście obowiązujące. Nie będziemy się nad nimi rozwodzić, ponieważ to standard i nigdy nie mieliśmy z tym problemów :)
Jednakże, ponieważ korzystamy z Slacka do komunikacji, mamy jedną dodatkową prośbę: proszę, szanuj specjalne kanały.

Konkretnie:

• traktuj kanał #oficjalne-ogłoszenia---read-only jako tylko do odczytu. Chcielibyśmy go zarezerwować na ogłoszenia od organizatorów
• kanał #kontakt-do-organizatorów jest przeznaczony jako miejsce do zgłaszania spraw do uwagi organizatorów; wszelka dalsza dyskusja powinna odbywać się gdzie indziej

…i wreszcie:

Zapisz się tutaj


Jeśli Slack wyświetla Ci komunikat o błędzie:

Niestety, Slack bywa zawodny i nie możemy nic z tym zrobić. Jeśli link do rejestracji nie zadziała to spróbuj:

• Dołącz za pomocą komputera, nie telefonu. Po zalogowaniu się na komputaerz, aplikacja Slacka też powinna zadziałać.

• Jeśli znasz kogoś, kto już dołączył, poproś go o zaproszenie Cię “od środka”. Może znaleźć informacje na ten temat w kanale #oficjalne-ogłoszenia---read-only.

• Jeśli nie znasz nikogo, skontaktuj się z nami (organizatorami), a my zaprosimy Cię “od środka”. Jeśli nie znasz żadnego z nas, skorzystaj z adresu e-mail na dole strony internetowej https://agilewarsaw.com/ (przepraszamy, że nie umieściliśmy go tutaj bezpośrednio, ale spam e-mailowy to realny problem).